Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Tomos Avtomatik

18 000 MKD

Shitet nga: Krste 28 Nën 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Resnjë
Se prodava Tomos Avtomatik koj e trajno registriran i vo ispravna sostojba. Motorceto e pali vozi! Cena: 18 000 denari. Telefon za kontakt: 078 894 277
Krste
Leaflet
Në fillim