Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Keeway skuter -08

400 EUR

Shitet nga: Мите 28 Nën 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Веспата е максимално зачувана,има поминато 6000км релни..
Мите
075966955
Leaflet
Në fillim