Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

LINGKEN 125 - 850 eur

850 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Хеми Мотор 14 Jan 17:49 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
LINGKEN 125 so noviot motor so 5 brzini
Cena 850 eur
Moznst za kupuvanje na kredit
Potrebno e Potvrda za redoven raboten odnos so iznos na plata (za privatna firma + M1M2 I izvod od banka za poslednite 12 meseci) I licna karta
Moznost za kupuvanje preku sindikatite na MVR , ARM, vodovod, komunalec, Javni parkinzi, poshta , EVN
Хеми Мотор
Скутери, Велосипеди, Тротинети, Моторцикли
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ул.518 бр.1/13 Tregoje në hartë
02 313 5058
https://hemimotor.com.mk/
Хеми Мотор
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione