Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Motor 125cc vo dobra sostojba

700 EUR

Shitet nga: Xxx 17 Maj 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Prodavam 125 cc vo ispravna sostojba pali vozi
Leaflet
Në fillim