Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Motor Hamachi Lifan 400cc -12

1 150 EUR

Shitet nga: Горан 07 Maj 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се продава Хамачи Лифан 400сс,..
Со поминати 8 илјади километри.Сменета задна гума ,сменети свеќици и масло.
Горан
075-539-877
Leaflet
Në fillim