Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Aprilia Rs4

3 000 EUR

Shitet nga: Festim 12 Maj 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Tetovë
Prodhuesi
Aprilia
Modeli
RS
Motor e dobro servis ima km 10.000..
Leaflet
Në fillim