Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

APRILIA RSV MILLE

3 200 EUR

Shitet nga: Ilija 04 Pri 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Prodhuesi
Aprilia
Modeli
RSV
Se prodava Aprilia RSV Mile 1000.Motorot e vo perfektna sostojba i moze da se proba vo sekoe vreme.Nema potreba od falejne za site poznavaci znaat deka motorot e ZVER.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione