Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Daelim Daystar -05

750 EUR

850 EUR

Shitet nga: Dragan 20 Sht 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Prodhuesi
Daelim
Modeli
Daystar
Motorot e fabricka boja , novi gumi registriran do juli 2016 so zelen karton , vo odlicna sostojba , potrosuvacka okolu 3 litri
. Cenata e fiksna
Leaflet
Në fillim