Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Daelim VS 125cc

780 EUR

Shitet nga: aleksandar 25 Dhj 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Prodhuesi
Daelim
Modeli
Daystar
125 cc,pominati 2000,potroshuvacka od 1.8 l\na 100 km...ko nov bez mani..
aleksandar
076733419
Leaflet
Në fillim