Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se prodava coper

Shitet nga: Александар 03 Pri 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Prodhuesi
Daelim
Modeli
Daystar
Se prodava Regal raptor 2013god, pominati 2000km.Uste ne e praven prv servis. 1,8 na 100km, 125cc.So dokumenti, pali vozi.Samo za meraklii
Александар
076733419
Leaflet
Në fillim