Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Daelim vs125 -97

600 EUR

900 EUR

Shitet nga: riste 02 Korr 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Prodhuesi
Daelim
Modeli
Daystar
dobro socuvan vo odlicna sostojba.mozna e zamena za skuter do 50cc
Leaflet
Në fillim