Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

GILERA RUNNER 200 4T -04

1 800 EUR

Shitet nga: mega 08 Mar 02:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Prodhuesi
Gilera
Modeli
Runner
Gilera Runner vxr 200 cc 4t
godina proizvodstvo 2004 god
kupena od salon 2006 god
potrosnja 3 lit na 100 km
prva boja nikogas nepadnat
15.000 km 100 %
kuferce nonfango
vespata e kukla nema mana
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione