Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Harley Davidson Custom UNIKAT

23 000 EUR

Shitet nga: Dashmir Ademi 26 Maj 23:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Tetovë
Itno se prodava eden i edinstven Harley Davidson Custom vo Makedonija!!!

1550 cc S&S masina
Celosno racna izrabotka
Full custom paint
Zadna guma 280"
Motorot e celosno dizajniran vo Redneckengineering vo South Carolina - USA.
Motorot e kupen so faktura 40.000 $ a celosno napraven kako sto se gleda na slikite 70.000$

Besprekorna sostojba!

Mozna e zamena za: Avtomobil, Stan, Gradezen materijal so nasa ili so vasa doplata. Dadete ponuda na viber ili na e-mail.
Dashmir Ademi
+38970256302
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione