Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

HONDA CBR 1000 RR

9 000 EUR

Shitet nga: Ceckana 25 Pri 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Veles
Prodhuesi
Honda
Modeli
CBR
Vo odlicna sostojba
Ceckana
078348361
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione