Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Chopper Borber 250cc racna izrabotka najevtin

1 150 EUR

Shitet nga: Сашо 07 Maj 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Најевтин чопер..стил боббер преправан рачна изработка ..машина 250 Хонда МЦ 250 (трува)..стакло е моторот..2008 год.
Сашо
071225185
Leaflet
Në fillim