Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Honda 125XL atx vo top sostojba -05

300 EUR

Shitet nga: gorgi 10 Gush 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Prodhuesi
Honda
Motorot e vo odlicna sostojba vredi da se vide
Leaflet
Në fillim