Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Scuter Truva 150cc

400 EUR

Shitet nga: NoRi 10 Dhj 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Dibrë
Prodhuesi
Jinling
Truva 150cc
Viti 2007
Ngjyra Metalike
auspuk akrapoviç
Extra gum e re plus bandash; plastika rezerv
Scuteri është në gjendje shum të mir, servisim, regjistrim gjithçka ësht në regull.
Çmimi: 400 EURO jo fikse
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione