Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kawasaki Z1000

5 500 EUR

Shitet nga: Велимир Симоновски 05 Sht 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Prodhuesi
Kawasaki
Modeli
Z
Поволно се продава добро сочуван Kawasaki Z1000
Велимир Симоновски
+38971432355
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione