Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kawasaki ZXR

1 300 EUR

Shitet nga: Riste 09 Qer 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Kavadar
Prodhuesi
Kawasaki
Modeli
ZX
Motorot e vo odlicna sostojba 750kubika moze zamena za po mal motor ili kola so vasa moja doplata
Leaflet
Në fillim