Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Lifan LF 250-4

Shitet nga: kosta 09 Shk 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Prodhuesi
Lifan
Lifan LF 250-4 ( Rebel ).
So pominaati 12000km.
Vo odlicna sostojba.
Prv sopstvenik.
Leaflet
Në fillim