Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Piaggio beverly Cruiser 500 is -11

3 500 EUR

Shitet nga: Zoki 07 Maj 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Motorot e stakloo kako nov... mozna zamena za skuter 50ka ..
Leaflet
Në fillim