Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SYM 125

1 650 EUR

Shitet nga: Marjanco 31 Korr 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Ohër
Prodhuesi
SYM
Modeli
SYMPHONY
Се продава Sym Symphony ST 125cc во одлична состојба!
Marjanco
071606592
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione