Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Suzuki

800 EUR

Shitet nga: Sasko 09 Maj 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Kavadar
Prodhuesi
Suzuki
Prv gazda redoven servis kupen od salon od Kavadarci pominati 12.000 km
Leaflet
Në fillim