Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Suzuki rg 125 gamma

0 MKD

Shitet nga: Zlatko 11 Jan 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Prodhuesi
Suzuki
Modeli
RG
Se prodava vo odlicna sostojba, dojdete i probajte
Gi ima site maski
Cena po dogovor, zvonete 077583055
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione