Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Piaggo Vespa 125cc

1 000 EUR

Shitet nga: Martin 11 Sht 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Prodhuesi
Vespa
Se prodava piaggo vespa 125 , 2000 godina, ima mesto za dogovor !!
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione