Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Atv Can Am 800 Rotax

12 000 EUR

Shitet nga: Miki 27 Mar 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Viti
Komuna
Shkup
Prodhuesi
Can Am
ATV Can-Am outlander 800 limited edition
Najdobriot Atv . Pominati 2200 km kako nov .
Leaflet
Në fillim