Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ATV Kymko

Shitet nga: Kristijan 19 Tet 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Leaflet
Se prodava ATV kymko kupeno pred 4 meseci so pominat 1000km.Motorot e 150cc.
Cena po dogovor...Motorot e cisto nov bez nikakva zabeleska I grebnatinka se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvoija.
Viber +389 76 355 840 Kristijan
Kristijan
Leaflet
Në fillim