Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Hamachi XY150 Chopper

700 EUR

Shitet nga: Angel 08 Gush 00:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Motoçikleta
Chopper/Custom
Modeli
Hamachi
Моторот е во одлична состојба , има поминато 2290 км , гаражиран цело време , со него следува куферот , и фабричкиот потпирач. Не регистриран .
Можна и замена за 250cc Супер мото , или спорт ,
со моја доплата . Цената не е фиксна .
Në fillim