Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Coper Custom Truva 250 2007 Straight Pipe za merak

450 EUR

Shitet nga: Aleksandar 10 Sht 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Kavadar
Motoçikleta
Chopper/Custom
Modeli
Truva
Coperot e custom praven smeneto maslo pred 500 km so minimalni vlozuvanja za start (regler treba).
Motorot e za meraklii na glasni motori izvadeni se
silencerite.
Tell 077-959-384
Aleksandar
077-959-384
Leaflet
Në fillim