Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Daelim 125cc HONDA -03

Shitet nga: kujtim 03 Maj 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Tetovë
Motoçikleta
Chopper/Custom
Prodhuesi
Daelim
Modeli
Daystar
Motorot e full servis novi gumi predni zadni nov akumulator sena ulje na mk tablicki
Leaflet
Në fillim