Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MOTORI OTKUP KUPUVAM OTKUPUVAM

Shitet nga: Pero 03 Sht 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Motoçikleta
Chopper/Custom
Otkup na motori i skuperi, placanje vo kesh,
KINESKI MOTORI NEOTKUPUVAM,

Aeon , Aprilia , Baotian , Bashan , Benelli , BMW , Bombardier , Cagiva , Can Am , CFMOTO , CPI , Daelim , Derbi , Dinli , Ducati , Generic , Gilera , Harley-Davidson , Honda , Husaberg , Husqvarna , Hyosung , Italjet , Jawa , Jinling , Kawasaki , Keeway , KTM , Kymco , Lambretta , Lifan , Linhai , LML , Malaguti , MBK , Megelli , Moto Guzzi , Moto Morini , Motowell , MV Agusta , Mz , NSU , Peugeot , PGO , Piaggio , Polaris , Sachs , Sherco , Shineray , Skyteam , Suzuki , SYM , Triumph , Vespa , VICTORY , Yamaha , Друга марка ,
Leaflet
Në fillim