Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kupuvam Honda CB ili Kawasaki KZ od -70 do -80

Blihet nga: Дарко 08 Gush 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Blihet
Reklamuar nga
Person fizik
Motoçikleta
Chopper/Custom
Купувам Honda CB или Kawasaki KZ од 1970-ти / 1980-ти со исправна машина. Дајте понуда.
Дарко
070322665
Në fillim