Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Yamaha Drag Star XVS 125

2 000 EUR

4 280 MKD / muaj

pay with Iute Credit

Shitet nga: Marsel 16 Gush 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Blej këtë makinë 4 280 MKD / muaj

From
Advertiser
Viti
2005
Komuna
Dojran, Gjevgjeli
Motoçikleta
Chopper/Custom
Prodhuesi
Yamaha
Modeli
DragStar
Prodavam Yamaha Drag Star XVS 125
Motorot e dobro socuvan , prv gazda ,kupen od salon, so realni kilometri , redovno servisiran , bez nikakvi defekti samo za seriozni , bez zameni
Leaflet
Në fillim