Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Yamaha Virago 250

1 990 EUR

Shitet nga: Blagoja 25 Qer 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Motoçikleta
Chopper/Custom
Prodhuesi
Yamaha
Modeli
Virago
Restavrirana Yamaha virago 250 kaj Oliver vo Dracevo sreduvana se vo mnogu dobra sostojba seuste e so fabrickata boja.Remontirana se novi delovi bandazi ispravani novi gumi amortizeri akumulator tapacirani sedista.... vo motorot se vlozeni mnogu pari .Se prodava mozna zamena za skater do 50 kubika so vasa doplata I kineski vespi nikako vo zamena
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione