Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KROS MOTORI VO GSG

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ГСГ Компани 18 Korr 10:52 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ГСГ Компани
PROMO CENI NA VELOSIPEDI VIPER VO GSG 0 МКД
NOVI SKUTERI PEDA VO GSG 0 МКД
RKS Sniper 50cc 830 ЕУР
SKUTER GARELLI GSP50 2T 1 350 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Motoçikleta
Kros/Enduro
Modeli
Hamachi
Најновите модели на крос-ендуро од програмaтa на HAMACHI

во ГСГ Компани , со можност за плаќање на кредит,без жиранти и рок на отплата до 72 рати...

Kредит само со лична карта , одобрување веднаш...

*Бесплатна достава на моторот...

*Повелете - Посетете не ...

*ГСГ Компани доо*
Адреса: М.Тито 123 Неготино
Контакт: 075/420-055

Facebook : Moto centar GSG Company
ГСГ Компани
Автосалон "ГСГ Компани" Овластен Дилер за Трактори од програмите на DONGFENG,TAFE,SAME,IMT,LOMBARDINI , и Скутери од марките на HAMACHI,APRILIA,BENELLI,KYMCO,BAOTIAN,HERK,SKYGO,TOMOS ...
Vizitoni faqen e biznesit tonë
м.тито 123 Tregoje në hartë
075420055
ГСГ Компани
075420055
Leaflet
ГСГ Компани
TRAKTORI TUBER VRAKANJE NA SREDSTVA DO 100% VO GSG 11 900 ЕУР
NOV MODEL ITALJET DRAGON 50cc VO GSG 1 350 ЕУР
TRAKTORI KIOTI VRACANJE NA SREDSTVA DO 75% VO GSG 0 МКД
ATV JONWAY 125 4takten 999 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione