Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Honda CB 500 AX NOVA

6 200 EUR

Shitet nga: Sasko 27 Shk 08:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Kavadar
Motoçikleta
Kros/Enduro
Prodhuesi
Honda
Modeli
CB
Honda CB 500 AX ABS NOVA
527 km pominato
Prva registracija 2018
Kupena vo MakPetrol
Cena.6200e
Tel.071/288-040
Leaflet
Në fillim