Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KTM full Cross

0 MKD

Shitet nga: Ermal 05 Tet 07:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Gostivar
Motoçikleta
Kros/Enduro
Prodhuesi
KTM
Modeli
SX-F
Se prodava Full Cross KTM donesena od Svajcarija.Cena po dogovor.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione