Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Yamaha yz450f -10

2 650 EUR

Shitet nga: Angel 18 Nën 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Motoçikleta
Kros/Enduro
Prodhuesi
Yamaha
Modeli
YZF
Smeneto pred 40 casa klip ventili lanec vo motor i nadvor zapcenici i lanec so novi gumi
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione