Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Speed fight 4

470 EUR

Shitet nga: Dimitar 20 Gush 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Motoçikleta
Skuter
Кубикажа 150
Помината километража 4200
Возена 1 година
Гаражирана
+ кацига
Dimitar
070883934
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione