Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Sym Symphony

1 300 EUR

Shitet nga: Martin 27 Gush 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Ngjyra
E zezë
Motoçikleta
Skuter
Struktura e veturës
Univerzal
Se prodava skuter Sym Symphony 125. Motorot e skoro nov so pominati samo 6000 km. Kupen i redovno servisiran vo Dynamix...
Martin 070 448 052
Leaflet
Në fillim