Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Motor Jonway

Shitet nga: Zdravko 06 Mar 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Prodavam motor marka JONWAY tip RANGER 150 2008god.
Snaga na motor 6.5 kw
Pominati kilometri 7000
Zdravko
078280076
Leaflet
Në fillim