Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Yiying 125cc -08 god

500 EUR

Shitet nga: Sadat 04 Mar 00:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodava Yiying 125cc 2008 godina, mnogu dobra sostojba pali vozi , so dokumenti cena 500e ne e fiksna, za povekje informacii 078 452 389
Leaflet
Në fillim