Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Aprilia SR Factory

1 200 EUR

Shitet nga: aprilia 14 Shk 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Ohër
Motoçikleta
Skuter
Prodhuesi
Aprilia
Modeli
SR
14000km 50cc vo odlicna sostojba kako nova
gianelli rekord novi gumi mala potrosuvacka
osigurana bez grebnatinka se e ispravno
aprilia
075381022
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione