Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Skuter 50cc

17 000 MKD

Shitet nga: Vlatko 16 Dhj 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Motoçikleta
Skuter
Prodhuesi
Baotian
Se prodava zacuvan skuter baotian 50cc vo odlicna sostojba moze da se bidi vo sekoe vreme
Leaflet
Në fillim