Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Motor Benelli vo dobra sostojba

300 EUR

Shitet nga: Hamza 28 Tet 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Viti
Motoçikleta
Skuter
Prodhuesi
Benelli
Benelli motor 125cc vo dobra sostojba kako vo foto.
Leaflet
Në fillim