Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Motor 150cc

Shitet nga: elver 03 Maj 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Motoçikleta
Skuter
Prodhuesi
Daelim
Modeli
Daystar
prodavam motor150cc original mnogu dobar
Leaflet
Në fillim