Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VESPA LML 125 4T VO ODLICNA SOSTOJBA -12

1 600 EUR

Shitet nga: Zoran 31 Maj 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Blej këtë makinë 3 420 MKD / muaj

From
Store
Viti
Motoçikleta
Skuter
Prodhuesi
LML
Se prodava vespa LML Star Delux 125 4t.Godina na proizvodstvo 06.11.2012,registrirana do 24.04.2017.Malku vozena ,garazirana,so Belo sedishte,Beli stranici na gumite,elektrostart,predna disk kocnica.
Leaflet
Në fillim