Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Skuter 150 KUBICI

250 EUR

Shitet nga: Arbin 10 Mar 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Viti
Komuna
Tetovë
Motoçikleta
Skuter
Prodhuesi
Moto Guzzi
Evtino
So documents
2009 godina
Samo sllab akumullator
Leaflet
Në fillim