Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Piaggio Beverly 250cc -05

1 350 EUR

Shitet nga: Aleksandar 15 Pri 02:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Komuna
Kavadar
Motoçikleta
Skuter
Prodhuesi
Piaggio
Modeli
Beverly
Piaggio beverly 250cc, 2005god. Mk dokumenti, odlicno gradsko motorce, mala potrosuvacka, lesen za odrzuvanje.


Povekje info na 078/214-512
Aleksandar
+38978214512
Leaflet
Në fillim