Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Vespa Piaggio MP3 -17 125 cc

3 100 EUR

Shitet nga: Dragan 16 Mar 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Motoçikleta
Skuter
Prodhuesi
Piaggio
Modeli
MP3
Prodavam vespa piaggio MP3 2017 god 125 cc Registrirana cela godina pominato 1500 km , moze zamena za kola ili vespa do 50 cc
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione